ICT
Acer’dan dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı

Acer’dan dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı

Acer CES’te dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı, yeni Swift 7'yi lanse etti. Yalnızca 8,98 mm inceliğe sahip yeni Swift 7, güçlü bir Intel® Core™ i7 işlemciyi, tüm gün süren pil ömrünü ve kişisel ve güvenli bir 4G LTE bağlantısını bir araya getiren ultra taşınabilir tasarımıyla hareketlilik için tasarlanmış, Windows 10 işletim sistemine ve kesintisiz bağlanabilirliğe sahip bir kişisel bilgisayar.

Acer Inc. IT Ürünleri Birimi Başkanı, Jerry Kao., dünyanın en ince dizüstü bilgisayarını, yeni Swift 7 ile daha ince hale getirdikleri için gurur duyduklarını ifade ediyor ve ekliyor: "önceki jenerasyondaki mühendislik atılımlarının üstüne inşa edilen yeni Swift 7, çok daha ince gövdesi, güçlü performansı ve hareket halindeki profesyoneller için kesintisiz 4G LTE bağlanabilirliği ile rekabeti bir üst seviyeye çıkarıyor."

Intel Corp. Başkan Yardımcısı Chris Walker, herkesin alacağı bir sonraki kişisel bilgisayarın, tüm gün boyunca en yeni, en zengin deneyimleri besleyecek kadar güçlü, harika bir bilgisayar olması gerektiğini ifade ediyor ve ekliyor: "Acer'in Swift 7 cihazı, performans beklentisini karşılarken ultra ince, göz alıcı bir tasarımda gelen dahili 4G LTE ile çıtayı yükseltiyor. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda yapacak ve yaratacak işleri olanlar için mükemmel bir bilgisayar."

Microsoft Corp. Ortak Cihazlar ve Çözümler Departmanı Başkan Yardımcısı Peter Han, yeni Acer Swift 7'nin, taşınabilirliği ve bağlanabilirliği arzulayan hareket halindeki profesyoneller veya tüketiciler için harika bir Windows 10 bilgisayarı olduğunu ifade ediyor ve ekliyor: "Swift 7, hareket halindeyken bağlantıda kalmak isteyen kullanıcılar için ince, hafif ve mükemmel."