Vodafone’dan ilk 3 ay cayma bedelsiz ev interneti

Vodafone’dan ilk 3 ay cayma bedelsiz ev interneti

Vodafone, evde ailesiyle birlikte maksimum internet keyfi yaşamak isteyen müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdi. Yeni “Vodafone Evde İnternet” kampanyasıyla, 24 ay taahhütle ev interneti alan Vodafone’lular, ilk 3 ay içinde taahhütlerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemeyecek.

Bireylerin ve hanelerin dijitalleşmesine önem verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Vodafone olarak, müşterilerimizin ev interneti ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı teklifler geliştirmeye ve deneyimde farklılaşmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, müşterilerimiz için yeni bir ev interneti kampanyası geliştirdik. Bu kampanyamızla, 24 ay taahhütle ‘Vodafone Evde İnternet’ alan müşterilerimiz ilk 3 ay içinde taahhütlerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemiyor. ‘Vodafone Evde İnternet’ ürünümüze duyduğumuz güvenle, müşterilerimize evde internet keyfini aileleriyle birlikte herhangi bir memnuniyetsizlik endişesi olmadan yaşama ayrıcalığı sağlıyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Müşteriler, 100 Mbps’ye varan hızlarda limitsiz fiber ev interneti içeren “Vodafone Evde İnternet” paket seçeneklerinden ayda 49,90 TL’den başlayan fiyatlarla faydalanabiliyor. 3 ay sürecek yeni kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 9 542 no’lu telefonu aramaları yeterli oluyor.