Trend Micro, servis ve destek partnerini seçti

Trend Micro, servis ve destek partnerini seçti

Trend Micro, 2018’in son günlerini yeni bir işbirliği ile tamamladı. Teknoloji üreticilerine ve müşterilerine teknik çözümler sunan ALBASEC Bilişim, Trend Micro’nun hem müşterilerine hem iş ortaklarına kurulum ve destek hizmeti verecek.

Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Kanal Yöneticisi Mehmet Dağdevirentürk bu yeni işbirliği ile ilgili “ALBASEC Bilişim ile Türkiye’de ilk defa servis & destek çözümleri için karşılıklı anlaşma imzaladık. Sadece kurulum ve bakım hizmeti verecek olan ALBASEC, Trend Micro satış ekibimiz ve iş ortaklarımızdan gelecek kurulum taleplerine, Trend Micro sertifikasyonlarına sahip ve bu işe dedike mühendislerle yanıt verecek. Bu yeni ortaklığın Türkiye’deki müşterilerimize büyük katma değer yaratacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Üreticilerin belirlediği standartlarda hizmet verme vizyonuyla kurulan ALBASEC’in Genel Müdürü Engin Sarıtaş Trend Micro’nun, bu su süreçte vazgeçilmez bir iş ortağı olacağını ve ALBASEC’e değer katacağını belirtti. Sarıtaş sözlerini “Çıktığımız bu yolculuk bizi heyecanlandırıyor. Trend Micro’nun küresel hizmet stratejisinde yer alan “Professional Services Partner Program” ile kazandığımız yetkinlikler ve deneyimi müşteri memnuniyeti olarak geri döndürmek bizim için en büyük kazanç olacak. Yola çıktığımız an itibariyle özellikle Trend Micro Türkiye ekibi ile son derece uyumlu ve verimli bir süreç geçirdik. Bundan sonra da beraber başarılı işler çıkaracağımıza eminim” şeklinde tamamladı.